PSPline

Прийом платежів і оплат онлайн на сайті з використанням банківських карт

kak podklyuchit platezhi na sait

Ще у 1990-х роках в онлайн-магазинах застосовувалася система безготівкової оплати за принципом “Карта Не Присутня” (Card Not Present). Через повільний інтернет і часті обриви зв’язку банки не могли впровадити повноцінний еквайринг із перевіркою балансу картки. Замість цього вони використовували формулу “Луна” для перевірки реквізитів картки, щоб визначити, чи міг банк потенційно видати таку картку, і після цього відправляли товар. Наприкінці робочого дня продавці телефонували в банк, надавали платіжні реквізити та вимагали грошей. Природно, хакери звернули увагу на формулу й алгоритм перевірки. У 1999 році вони розробили перші генератори “валідних” карт і почали робити замовлення на все підряд. Продавці підтверджували валідність згенерованих карток, але під час звернення до банку стикалися з несподіванкою — зазначеної картки не існує.

Безкоштовна консультація

Способи онлайн оплати на сайті

З розвитком цифрової комерції з’явилися повністю цифрові способи онлайн оплати, включно з електронними грошима. У цьому випадку ви купуєте електронну валюту на офіційному сайті, після чого оплачуєте нею товар у магазині. Продавець миттєво отримує оплату, оскільки транзакція здійснюється в рамках однієї системи, що усуває необхідність взаємодії між двома повільними банками. Емітент електронних грошей гарантує обмін електронної валюти назад на фіатні гроші, що забезпечує безпеку операції. Також прийняття онлайн-платежів на сайті криптовалютою є хорошим способом оплати. Криптовалюту часто використовують продавці цифрових товарів, програмісти-фрілансери та ентузіасти нових технологій. Хоча криптовалюта не має емітентів, які гарантовано обміняють монети на фіатні гроші, її можна безпечно продати на обміннику або біржі. Також існує незвичайний спосіб оплати — коди бірж. Покупець створює цифровий чек на певну суму у своєму гаманці. Пред’явник коду отримує гроші, пов’язані з цим чеком, на свій гаманець, щоб запобігти можливим махінаціям біржі навчилися генерувати чеки за запитом продавця із зазначенням суми.

Способи прийому онлайн платежів в інтернеті

Перед тим, як впроваджувати платіжні методи на вебсайт, необхідно провести узгодження з постачальником послуг. Однак важливо не тільки укласти угоду, а й інтегрувати його систему платежів, налаштувати інфраструктуру та забезпечити безпеку, щоб забезпечити задоволення клієнтів і запобігти шахрайським діям.

Еквайринг — це простий метод підключення оплати з сайту через Visa або Mastercard. Зазвичай еквайрингом займається або сам банк, або його дочірня компанія. Еквайринг являє собою прямий договір без посередників, що зазвичай супроводжується невеликими комісіями, починаючи від 1.5% і вище. При використанні еквайрингу продавець отримує підтвердження зняття грошей з картки покупця. Сама оплата надходить через кілька днів: спочатку емітент картки передає кошти еквайреру, а потім еквайрер зараховує їх на картковий рахунок продавця.

Існують такі особливості:

 • Продавець отримує оплату протягом 1-3 банківських днів;
 • Використання еквайрингу може підвищити довіру покупців до сайту;
 • При значному обсязі транзакцій можна домовитися про зниження комісії.

Шлюз, відомий як Internet Payment Gateway, виступає в ролі посередника між продавцем і кількома еквайєрами, забезпечуючи надійність платіжних операцій навіть за можливих збоїв зв’язку. Використання шлюзу виправдане в разі можливості втрати зв’язку з еквайєром. Як це працює: клієнт здійснює платіж, і шлюз надсилає інформацію про транзакцію одному з підключених еквайєрів. Якщо один із них недоступний, платіж буде перенаправлено через інший, забезпечуючи безперебійність процесу для клієнта. Це ефективний спосіб упровадження оплати банківською картою на сайті, особливо в разі проблем із мережею у місцевих банків.

Ось деякі ключові особливості шлюзу:

 • Шлюз просто надсилає платіжні дані, тоді як продавець повинен самостійно укладати контракти з кожним еквайєром;
 • Передача інформації через шлюз гарантує безпеку коштів продавця;
 • Налаштування шлюзу може допомогти зменшити комісії та затримки під час зарахування коштів на рахунок продавця.

Платіжні системи надають пряму підтримку електронних грошових систем. Для використання цих систем необхідно укласти окремий договір з кожною з них і налаштувати інтеграцію з вашим веб-сайтом. Хоча цей метод оплати не такий поширений, оскільки більшість людей отримує заробітну плату на банківські картки, а не на електронні гаманці.

Деякі особливості включають:

 • Можливість залучення клієнтів, які вважають за краще використовувати електронні платіжні системи для отримання доходу.
 • Можливість прийняття платежів від іноземних клієнтів через їхні найпопулярніші платіжні системи.

Використання платіжних систем може бути корисним доповненням до інших методів оплати на вашому веб-сайті, особливо якщо ви націлені на міжнародну аудиторію або хочете залучити клієнтів, які віддають перевагу електронним гаманцям.

Платіжний агрегатор являє собою ідеальне рішення для приймання платежів на вашому веб-сайті. Він діє як універсальний посередник, що вже встановив контакти з усіма основними еквайєрами та платіжними системами та налаштував їхню взаємодію та способи оплати. Для підприємця достатньо лише приєднати модуль агрегатора або використовувати його API, щоб легко і впевнено приймати оплату будь-яким зручним способом.

Деякі ключові особливості включають:

 • Єдиний посередник, що надає широкий спектр способів оплати.
 • Фіксована комісія, яка не залежить від обсягу обороту.
 • Просте підключення без необхідності відповідності жорстким вимогам до вашого сайту або компанії.

Використання агрегатора платежів значно спрощує процес прийому оплати на вашому веб-ресурсі, забезпечуючи зручність як для вас, так і для ваших клієнтів.

agregator fiatnih platezhey online

Переваги прийому онлайн платежів і оплати через сайт банківською картою

Основна перевага полягає у збільшенні обсягу продажів. Покупці звикли до оплати покупок банківською картою у великих інтернет-магазинах, і вони повністю довіряють цьому способу оплати. Якщо ваш інтернет-магазин не надає можливості просто ввести реквізити картки та пароль, то потенційні покупці можуть звернутися до конкурентів. Навпаки, клієнти оцінять можливість вибору товару та безпечної оплати, що привабливіше, ніж очікування дзвінка менеджера для уточнення оплати та доставлення. Друга перевага полягає в автоматичному зарахуванні коштів на розрахунковий рахунок без необхідності отримання чеків. Це також полегшує ведення бухгалтерії, оскільки вся необхідна статистика доступна в комп’ютері. Третя перевага полягає в гарантії того, що покупець отримає свою покупку, оскільки він уже повністю оплатив товар.

Як приймати онлайн платежі та оплати через сайт банківською картою

Почнемо з дослідження на ринку відповідного посередника, який може являти собою еквайєра або агрегатора платежів. Ми встановлюємо контакт з обраним посередником і отримуємо докладний список вимог до нашого веб-сайту, а також перелік необхідних документів для проходження перевірки. Процес перевірки завершується, ми відкриваємо рахунок у еквайєра, а потім отримуємо спеціальний модуль для інтеграції системи оплати на нашому сайті, разом з унікальним ідентифікатором. Після цього ми розпочинати налаштування та обов’язкового тестування всієї системи, щоб переконатися в її коректній роботі, перш ніж розпочинати прийняття платежів.

Як працює онлайн оплата товарів та послуг через сайт

Процес проведення безготівкових платежів із застосуванням банківських карток — це складна послідовність дій, які здійснюються як покупцем, так і платіжною системою, щоб завершити транзакцію. Коли клієнт ухвалює рішення про купівлю та обирає опцію “Оплатити”, його автоматично перенаправляють на спеціальну сторінку для введення даних картки. Якщо використовується еквайєр, користувач одразу ж вводить свої банківські реквізити. У разі, якщо перевагу віддано агрегатору, спочатку необхідно вибрати відповідний метод оплати, а потім внести відповідні реквізити. Після того, як користувач ввів усі необхідні дані і натиснув кнопку “підтвердити”, еквайєр надсилає запит на підтвердження емітенту платіжної картки або гаманця. Емітент, своєю чергою, здійснює перевірку можливості проведення транзакції та надсилає клієнту одноразовий пароль для підтвердження його особи та забезпечення безпеки операції. Коли клієнт вводить пароль, еквайєр передає його назад емітенту. Якщо наданий пароль збігається з очікуваним, емітент списує необхідну суму з картки клієнта і надсилає продавцю повідомлення про здійснену покупку.

Залиште заявку і ми з вами зв'яжемося

  ukUK